Wsparcie wizerunku

Pani Szyszka™ to więcej niż doskonała atmosfera, którą tworzy wokół siebie. To zdrowa partnerka, która innowacyjnie i skutecznie wspiera PR, marketing i sprzedaż zarówno wśród:

  • Pracodawców
  • Pracowników
  • Klientów
  • Dostawców

Będąc nowatorskim rozwiązaniem, dba o użytkowników w czasie pracy i „po godzinach”. Dzięki swoim cechom wzmacnia zdrowy wizerunek firmy, zaangażowanie, atencję – unikalne i poszukiwane cechy. Pani Szyszka™ jednoznacznie wskazuje na pro ekologiczny stosunek do otoczenia.

 

Branding – na Państwa życzenie:

nadruk logotypu, innych znaków oraz treści na opakowaniu Pani SzyszkiTM (przednia ścianka)

/ Dodatkowo Standy, displaye, SRP, konstrukcje nietypowe prezentujące Panią Szyszkę™. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie przedstawić i dostarczyć optymalne propozycje rozwiązań w tym zakresie. Bezpośrednio współpracujemy z agencją projektową dysponującą unikalnym w skali świata multi-robotem pozwalającym realizować najbardziej zaawansowane projekty w obszarze projektowania i realizacji rozwiązań z tektury. Mamy zatem możliwość wykonania wszelkich analiz dotyczących materiału oraz sprawdzenia funkcjonalności, wytrzymałości, pomiaru wilgotności, cech fizycznych gotowego opakowania.