Współpraca

Co się stanie jak zaprosisz Panią SzyszkęTM do swojej firmy?

Pani Szyszka™ tylko pozornie leży i pachnie. Poza jej oczywistymi właściwościami - to unikalny produkt, oryginalny prezent o silnym oddziaływaniu. I nie ma znaczenia, czy jej odbiorcą jest prezes, czy pracownik niższego szczebla, czy klient lub dostawca. Pani SzyszkaTM świetnie dogaduje się z każdym, o czym świadczą reakcje i komentarze. Uzdrawia relacje biznesowe.

 

 1. Prezent
  Pani SzyszkaTM jest idealnym rozwiązaniem podarunkowym dla pracowników Twojej firmy (dla klientów i dostawców). Jest niebanalna, nowa, inna, świeża. Z całą pewnością wykracza poza, jakże nudne, wszechobecne gadżety. Ważne, że działa długo, faktycznie wspiera zdrowie i odporność pracownika, zawsze i wszędzie tam, gdzie jej używa. W pracy i po godzinach, w biurze i poza nim.
  Doskonale buduje zdrowy i uczciwy wizerunek firmy!

 2. Produkt
  Pani SzyszkaTM budzi bardzo pozytywne emocje wśród klientów. Jako produkt przeznaczony do sprzedaży (za Twoim pośrednictwem) jest "strzałem w dziesiątkę" i co ciekawe - nie jest produktem niszowym. Jej odbiorcy, jej przeznaczenie to przecież wszyscy użytkownicy samochodów oraz biur i domownicy.
  To ogromny potencjał!

  (Warunkiem dalszej odsprzedaży rozwiązania Pani SzyszkaTM jest ustalenie cen nie niższych niż cena detaliczna brutto)


  Zapraszamy do współpracy
 

Wsparcie wizerunku

Pani Szyszka™ to więcej niż doskonała atmosfera, którą tworzy wokół siebie. To zdrowa partnerka, która innowacyjnie i skutecznie wspiera PR, marketing i sprzedaż zarówno wśród:

 • Pracodawców
 • Pracowników
 • Klientów
 • Dostawców

Będąc nowatorskim rozwiązaniem, dba o użytkowników w czasie pracy i „po godzinach”. Dzięki swoim cechom wzmacnia zdrowy wizerunek firmy, zaangażowanie, atencję – unikalne i poszukiwane cechy. Pani Szyszka™ jednoznacznie wskazuje na pro ekologiczny stosunek do otoczenia.

 

Branding – na Państwa życzenie:

nadruk logotypu, innych znaków oraz treści na opakowaniu Pani SzyszkiTM (przednia ścianka)

/ Dodatkowo Standy, displaye, SRP, konstrukcje nietypowe prezentujące Panią Szyszkę™. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie przedstawić i dostarczyć optymalne propozycje rozwiązań w tym zakresie. Bezpośrednio współpracujemy z agencją projektową dysponującą unikalnym w skali świata multi-robotem pozwalającym realizować najbardziej zaawansowane projekty w obszarze projektowania i realizacji rozwiązań z tektury. Mamy zatem możliwość wykonania wszelkich analiz dotyczących materiału oraz sprawdzenia funkcjonalności, wytrzymałości, pomiaru wilgotności, cech fizycznych gotowego opakowania.

 

 

Zamówienia, dostawy, płatności

 

Zamówienia:

Online, na platformie B2B:

 • płatność online* (wkrótce)
 • płatność przelewem*

  /* termin realizacji zamówień zostanie potwierdzony mailowo lub telefonicznie

Płatności:

 • Płatność z góry do 1000 zestawów i przez 3 pierwsze transakcje
 • 14 dniowy termin termin płatności po spełnieniu warunków powyżej i podpisaniu umowy współpracy
 

Zapraszamy do współpracy